KONTAKT

F 042

 

 

W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM W KRAJU I NA ŚWIECIE, UPRZEJMIE PROSIMY NASZYCH KLIENTÓW I KONTRAHENTÓW O ZAŁATWIANIE WSZELKICH SPRAW KSIĘGOWYCH I ADMINISTRACYJNYCH DROGĄ MAILOWĄ I TELEFONICZNĄ, BEZ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z NASZYMI PRACOWNIKAMI.

Biuro: Gdynia ul. Świętojańska 60/4
tel. 58-661-75-95, fax. 58-620-34-92;
email: sekretariat@gestia.pl, biuro@gestia.pl

Administratorzy :

  1. Jerzy Teleżyński tel. 501-287-847 email: jerzy@gestia.pl (wykaz nieruchomości)
  2. Izabela Belicka tel. 501-430-543 email: izabela@gestia.pl (wykaz nieruchomości)
  3. Piotr Siedziński tel. 502-094-077 email: piotr@gestia.pl (wykaz nieruchomości)
  4.  Justyna Kamińska-Cieszyńska tel. 510 772 020 email: justyna@gestia.pl

Księgowość :

  1. Dagmara Zakrzewska tel. 58-661-64-91 email: dagmara@gestia.pl
  2. Barbara Karpowicz tel. 58-661-64-91 email: barbara@gestia.pl
  3. Katarzyna Dembek tel. 58-661-64-91 email: katarzyna@gestia.pl
  4. Emilia Kuś-Dustet tel. 58-661-64-91 email: emilia@gestia.pl

 


Archiwa